Малинська паперова фабрика-Вайдманн – підприємство зі 150-річною історією, яка почалася  в 1871 році з типового, на ті часи, виробництва паперу для “письма та паління”. Фабрика розташувалася в Малині – невеличкому містечку поблизу Києва. На початку ХХ століття виробництво паперу становило близько 1500 тон в рік, а продукція підприємства отримала низку нагород на престижних торгівельних виставках та ярмарках.

 

У 30-і роки минулого століття фабрика розпочала виробництво конденсаторного паперу – дуже тонкого та хімічно чистого ізоляційного матеріалу товщиною від 8 до 20 мікрон для електролітичних конденсаторів. У 60-х роках на фабриці була проведена масштабна реконструкція: було збудовано нові приміщення цехів, встановлено потужніші папероробні машини. Завдяки цьому значно зросли об’єми виробництва: в наступному десятилітті підприємство стає одним з найбільших виробників конденсаторного паперу в Європі.

 

Протягом двох останніх десятиліть ХХ століття, завдяки встановленню двох папероробних машин з похилими сітками та картоноробної машини, фабрика розпочала виробляти нові види  продукції, у тому числі фільтрувальний папір, неткані матеріали, картон для силових трансформаторів, різноманітні види електроізоляційного  паперу, цигарковий папір, папір – основу для ламінування і пакування харчових продуктів.

 

У 1994 році підприємство трансформується у Відкрите акціонерне товариство “Малинська паперова фабрика”, а у 2000 році компанія стає членом міжнародної групи Weidmann  - світового лідера з виробництва високовольтної ізоляції для силових трансформаторів.

 

Підприємство сертифіковане у відповідності з міжнародними стандартами ISO 9001, ISO 14001 та  ISO 45001, є членом Житомирської Торгово-промислової палати, Європейської Бізнес Асоціації та асоціації українських підприємств целюлозно-паперової галузі “УкрПапір”.

 

Намагаючись зберігати свої лідируючі позиції та покращувати якість продукції, компанія модернізує виробництво, збільшує свої потужності і автоматизує виробничі процеси та операції.

 

Підприємство неодноразово ставало переможцем престижних конкурсів та рейтингів, а його продукція отримала високу оцінку у споживачів.